Telefon: 774 799 973
Email: info@hotelfilip.cz
V košíku: 9650 CZK
Dokončit objednávku >>

Hotel Filip Jičín - ubytování Český Ráj

Hotel Filip je tříhvězdičkový hotel a nabízí příjemné ubytování v samotném centru Českého Ráje poblíž Jičína. Hotel Filip leží pouhé 2 kilometry od pohádkového města Jičín a 4km od vyhlášených Prachovských skal. Ubytovat se můžete v jednom z 23 pokojů o celkové kapacitě 50 lůžek, kterými Hotel Filip disponuje.

Hotel Filip *** nabízí dostatečné možnosti vyžití přímo v prostorách hotelu, díky dobré poloze v Českém Ráji můžete být ubytováni přímo v centru Českého Ráje a za velmi krátkou dobu poznat všechny jeho krásy. Hotel Filip si také vybírají hosté vzhledem ke klidné lokalitě 2km od centra Jičína.

Kromě širokých možností turistiky pro Vás zorganizujeme a připravíme firemní akce, svatby, vyrazit můžete na víkendový nebo romantický pobyt. Přímo v prostorách hotelu je Vám k dispozici moderně zařízená restaurace s nabídkou tradičních českých jídel.

Věříme, že Vás nabídka hotelu Filip zaujme. Pokud máte další dotazy, neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popřípadě můžete přímo učinit rezervaci ZDE

Zaujalo Vás ubytování v okolí Jičína v Hotelu Filip?

Pak zkuste některý z následujících odkazů:

 

 


*Jméno a příjmení
*Telefon
Email
*Termín
Poznámka
* Tato pole musí být vyplněna