Telefon: 774 799 973
Email: info@hotelfilip.cz
V košíku: 10600 CZK
Dokončit objednávku >>

Kam na výlet v Českém Ráji - okolí Hotelu Filip

Hotel Filip se nachází uprostřed Českého Ráje. Níže můžete vidět seznam turistických zajímavostí, které se nacházejí v okolí hotelu.

 
Hrad Veliš Hrad Veliš

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..

Jičín Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..

Regionální muzeum a galerie  v Jičíně - muzeum hry Regionální muzeum a galeri..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Regionální muzeum a galerie v Jičíně - muzeum hry (Valdštejnův zámek) je jednou z dominant města Jičína. Jičín je vzdálen asi 90km severovýchodně od Prahy. Regionální muzeum a ..

Rumcajsova ševcovna Rumcajsova ševcovna

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rumcajsova ševcovna je minimuzeum věnované pohádkové postavě Rumcajse. Nachází se v Česku , jen několik desítek metrů od známé Valdické brány , ve městě Jičín . Jičín, město poh..

Valdická brána Valdická brána

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ono je tu daleko více zajímavostí, nicméně zatím se neodhodlal je nikdo pořádně publikovat. Snad se zadaří brzy na tixiku .)

Synagoga Jičín Synagoga Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ve východních Čechách , asi 90..

Koupaliště Kníže Jičín Koupaliště Kníže Jičín..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Jičín v České republice . Součá..

Aquapark Jičín Aquapark Jičín

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8m. Dále je k dispozici skokans..

Rozhledna Čeřovka Rozhledna Čeřovka

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Čeřovka je vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v České republice. Rozhledna Čeřovka stojí..

Lipová alej Jičín Lipová alej Jičín

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lipová alej Jičín se nachází ve městě Jičín v České republice. Jedná se o unikátní, 1700 m dlouhou čtyřřadou alej. Tu nechal vybudovat Albrecht z Valdštejna. Jako spojnici města..

Valdštejnská lodžie Valdštejnská lodžie

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Valdštejnská lodžie je jednou z dominant Jičína. Nachází se v Královéhradeckém kraji v České republice. Valdštejnská lodžie je s Jičínem propojena Lipovou alejí, kterou vede červ..

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady Pohádkový hrad a zámek Sta..

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jičín . Byl vybudován v letech 1..

Rumcajsova jeskyně Rumcajsova jeskyně

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Brada , kousek od města Jičína ,..

Prachovské skály Prachovské skály

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..

Jinolické rybníky Jinolické rybníky

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..

Dřevěnice Dřevěnice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Obec Dřevěnice je nazývána mekkou volejbalu. Nachází se v turistické oblasti Český Ráj , východně od města Jičín v České republice . Obec obývá přibližně 265 stálých obyvatel. ..

Kopidlno Kopidlno

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Kopidlno je menší město v České republice. Leží asi 19 kilometrů od města Jičín , brány Českého ráje . o městě Kopidlno Kopidlno získalo své jméno zřejmě díky bylině Kopidlen..

Zámek Kopidlno Zámek Kopidlno

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Kopidlno je zámek ze 17. století. Nachází se ve městě Kopidlno asi 19 kilometrů od města Jičín . Zámek Kopidlno je původní vodní tvrz z roku 1314, jež nechal vystavět rod ..

Zámek Dětenice Zámek Dětenice

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Dětenice leží nedaleko pohádkového města Jičín . Podle pověsti nechal obec Dětenice postavit v 11. století kníže Oldřich, který zde byl na lovu a nalezl zde opuštěné děti...

Dětenice Dětenice

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Dětenice se nachází v okrese Jičín , v Královéhradeckém kraji , severovýchodně od Prahy , hlavního města České republiky . Dětenice patří k oblíbeným turistickým cílům.O obciDěte..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem